חתונה בחוות עמק איילון

היום המיוחד שלכם

חתונה בטבע עם תנאים של גן אירועים מלא

אתם עומדים בחופה מעוצבת ומקסימה, מתרגשים, מאחוריכם נוף מרהיב של כל עמק אילון הפרוס למרגלותיכם ומולכם קהל שמח, מחייך ומתרגש של כל מי שאוהב אתכם ובא לחגוג איתכם את היום המיוחד שלכם, מסביב אווירה כפרית פסטורלית ומשוחררת, האורחים כבר אחרי מנות מטריפות של קבלת הפנים. אפשר להתחיל בטקס הנישואים שכל כולו שלכם ואתם, עם התפאורה המושלמת והסטייל שכל כך מתאים לכם. 

כך בהחלט יכולה להיראות גם החתונה שלכם, חתונה בטבע עם מרחבים ירוקים ופסטורליים ותנאי אירוח מושלמים. ברוכים הבאים לחוות עמק איילון, מתחם אירועים אחר, כפרי ומיוחד, השם אתכם במרכז ובונה לכם חתונה קסומה ולגמרי מותאמת אישית. 

חתונה בטבע, בחוות עמק איילון מציעה אווירה וחוויה שונה, מיוחדת במינה. הסביבה כולה והפסטורליות של מתחם האירועים שלנו תמיד מצליחים ליצור חיבור בין האורחים, זרימה כיפית ואיכותית של החתונה ואווירה נעימה וטבעית יותר. אפילו יש לנו נחל מים קטן הזורם במרכז החתונה שלכם, כדי להשלים את התמונה המושלמת ולהכניס עוד קצת טבע לתוכה.

בואו לבקר אותנו בחוות עמק איילון, שבו לקפה מול הנוף המרהיב ובמהרה תבינו על מה אנחנו מדברים
ולמה חתונה בחוות עמק איילון היא חוויה כה ייחודית וקסומה!

חתונה בחווה

התאמה אישית מלאה עבורכם

אין אצלנו חתונות "הכל כלול" - כל חתונה נתפרת באופן אישי להעדפות, לאופי ולחלומות שלכם ליום המיוחד והמרגש שלכם.

בחוות עמק איילון אנחנו לא מאמינים באירועים היוצאים מפס ייצור, אנו מאמינים שכל אירוע – קל וחומר חתונה – הוא  עולם ומלואו ושיש להתאים את מרכיבי ושלבי האירוע למהות שלו, לסגנון שלו ולמי שהאירוע שלו. לכן החתונות שלנו מותאמות אישית באופן מלא לזוגות המתחתנים, מבחינת מבנה, עיצוב, שלבי החתונה, תפריט, לוחות זמנים וכן הלאה. 

מה צריך לדעת?

חתונה בחוות עמק איילון

פנו אלינו היום לפרטים נוספים, בירור תאריכים ובעיקר קביעת פגישת היכרות והתרשמות מהחווה, בדרך לחתונה מהממת ובלתי נשכחת.

קרדיט לצלם: שי שלום